Üstün Zekalılar Enstitüsü Yaz Programı Ankara

Etkinlikler, Üstünler              Bu Yazıyı Yazdır Bu Yazıyı Yazdır Yorum Yap

 Üstün Zekalılar Enstitüsü Yaz Programı Ankara

Tüm Dünya’da üstün zekalı, dahi çocuklara uygulanan programlara baktığımızda yaz atölye çalışmalarının çok büyük öneme sahip olduğunu görülür. Yaz tatillerini etkili ve verimli geçirmek isteyen üstün zekalı çocuklar, yaz çalışma programlarıyla, ilgi alanlarını desteklemekte zeka ve yetenek alanlarını geliştirmektedirler.

Türkiye’de ilk defa  uygulanacak olan program Üstün Zekalılar Enstitüsü  tarafından hazırlanmıştır. Program esnasında Dünyada zeka ve yeteneği en iyi geliştiren sistem olarak bilinen Renzulli Learning sistem aktiviteleride kullanılacaktır. Sistemin tanımlama ölçekleri uygulanarak öğrencilerin ilgi, yetenek, öğrenme ve anlama stilleri tespit edilecektir. Sonuçlar ailelere rapor olarak verilecektir.

Tarih            :  16 – 27 Ağustos 2010 ( 50 ders saati )

Eğitim           :  Hafta içi her gün 9:30 – 13:30 saatleri arasında

Yer              :  Ankara Nesibe Aydın Okulları

Yaş Grupları     :  6 – 12 yaş

Ücret            :  600 TL

Ücretin Kapsamı  :  Akademik program + kitap, eğitim materyalleri + Sertifika + Karne ve Öğrenci Değerlendirme Raporları

Katılım Koşulu   :  Ülkemizde standardizasyonu yapılmış zeka testlerine gore üstün zihin düzeyine sahip çocuklar programa kabul edilecektir. Aileler ücret dekontunu ve test sonuç raporlarını bize göndermekle yükümlüdür. Bilim sanat merkezine devam eden öğrencilerden herhangi bir belge istenmeyecektir.

Servis           :  Servis kullanmak isteyen aileler adreslerini bize mail aracılığı ile iletmelidirler. Ücrete servis dahil değildir. Kayıtlar tamamlanıp servis güzergahları netleştikten sonra servis ücretleri belli olacaktır.


İletişim         :
[email protected]


Kaynak: www.ustunzekalilar.org/

Bu yazıyı paylaş:
  • Digg
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google
  • Live
  • TwitThis
Bu Yazıyı Yazdır Bu Yazıyı Yazdır

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Powered by WordPress zel Eitim Merkezi
Kaynak gösterilmeden yazılarımızın bir bölümü
yada tamamı alınamaz. www.ustunyetenekli.com
Tüm Hakları Saklıdır.