Hoşgörü, Sevgi ve Dostluk Konulu Resim ve Kompozisyon Yarışması Sonuçları Sonuçları

Bilsemler, Yarışmalar              Bu Yazıyı Yazdır Bu Yazıyı Yazdır Yorum Yap

Hoşgörü, Sevgi ve Dostluk Konulu Resim ve Kompozisyon Yarışması

“HOŞ GÖR, HOŞ DÜŞÜN!”

Manisa Bilim ve Sanat Merkezi tarafından düzenlenen Türkiye genelindeki ilköğretim ikinci kademe(6-7-8) öğrencilerine yönelik  “Hoşgörü, Sevgi ve Dostluk” Konulu Resim ve Kompozisyon Yarışması’nda kazananlar belli oldu.

 

Türkiye Geneli Resim Yarışması Sonuçları

 

  1. Melike Palazoğlu

( Özel Mahmut Bayram İ. O. – Gönen- Balıkesir )

 2- Tuğçe Taşer

(  Bilim ve Sanat Merkezi  -  Tokat )

3- Hatice Tekeli

(  Hakim Ömer Onsun İ. O.  Selçuklu – Konya )

 

Mansiyon  ödülleri

1-     Şeyma Güneş        ( Gazi İlköğretim okulu – Akisar -Manisa)

2-     İlayda Çetinkaya   ( Süleymanlı İlköğretim Okulu  -Akhisar Manisa )

3-     Beyza Karadayı ( Kemal Rızvanoğlu İlköğretim Okulu – Selçuklu – Konya )

        4-     Muhammet Ali Yıldız ( Yamanlar Özyurt İlköğretim Okulu   - Bornova – İzmir )

5-     Niğmet Kaya  ( Ankara Bilim ve Sanat Merkezi)

 

Jüri Özel ödülü

1-     Sümeyra Yanık ( Ali Alkan İlköğretim Okulu  - Nizip Gaziantep)

2-     Tuğçe Türkmen ( Hakim Ömer Onsun İlköğretim Okulu   - Selçuklu – Konya)

        3-     İsmail Akdede  ( Özel Ege ilköğretim Okulu – Bornova- İzmir )

 

Teşvik Ödülü

1-     Dilek Turan ( Eczacı Fadime Bolkan İlköğretim Okulu  - Salihli – Manisa)

2-     Tuğçe Yetim (Kocağür İlköğretim Okulu  - Biga – Çanakkale)

 

Türkiye Geneli Kompozisyon Yarışması Sonuçları

     1-     Selin Şaşma

( Karaman K. 75. Yıl  İlköğretim Okulu  Karaman )

2-     Dicle Papatya

( Özel Yamanlar Özyurt İlköğretim Okulu  - İzmir )

 3-     Hilal Balcan

 ( Atatürk İlköğretim Okulu   Güzelyurt – Aksaray )

 

Mansiyon Ödülleri

1- İlknur Şanlan ( Boyabat Hamit Tekin İlköğretim Okulu   - Sinop)

2- Sima Nubihar Çelik( İlimtepe İlköğretim Okulu   Körfez- Kocaeli)

3- Selin Kurt ( Bilim ve Sanat Merkezi- Tokat)

4- Saide Nihan Sert ( Porsuk İlköğretim Okulu   -  Odunpazarı- Eskişehir)

5- Mehmet Odabaşı (Kahramanmaraş Şehit Evliya İlköğretim Okulu   - Kahramanmaraş )

 

Jüri Özel Ödülleri

1-     Ümmü Seyrek (Oğuz Kağan Köksal Görme Engelliler İlköğretim Okulu – Çukurova- Adana )

2-     Neris Aydın ( Reşit Gümüşer  İlköğretim Okulu   Kahramanmaraş)

        3-     Kevser İnaç ( Porsuk İlköğretim Okulu   - Eskişehir)

 

Teşvik Ödülleri

1- Şeyma Nur Samur ( Aksu Cihadiye İlköğretim Okulu   - Antalya)

2- Nurdan Irmak ( Yahya Kemal İlköğretim Okulu   Bayrampaşa – İstanbul ) 

 

Kaynak: http://www.manisabilsem.gov.tr/

 

Okunma Sayısı, Bugün:0 - Toplam:8423 - Son Okuma:24.07.2014

Bu yazıyı paylaş:
  • Digg
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google
  • Live
  • TwitThis
Bu Yazıyı Yazdır Bu Yazıyı Yazdır

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Powered by WordPress zel Eitim Merkezi
Kaynak gösterilmeden yazılarımızın bir bölümü
yada tamamı alınamaz. www.ustunyetenekli.com
Tüm Hakları Saklıdır.