29. Pınar Kido Resim Yarışması

Yarışmalar              Bu Yazıyı Yazdır Bu Yazıyı Yazdır Yorum Yap

Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu 29. Pınar Kido İlköğretim Öğrencileri Arası Resim Yarışması Düzenliyor.

Yarışma Şartnamesi
1. Yarışmaya ilköğretim öğrencileri, 25cm x 35cm veya 35cm x 50cm ölçülerinde, resim kağıdına yapılmış resimlerle katılabilirler.
2. Her türlü resim ve boya malzemesini kullanmak serbesttir. (Suluboya, pastel boya, kuru boya, yağlı boya vb.)
3. Yarışmanın konusu; “En çok ilgini çekeni çiz” olarak belirlenmiştir.
4. Her okul ve yarışmacı öğrenci, istediği sayıda resim ile yarışmaya katılabilirler.
5. Resimlerin arka yüzünün sağ alt köşesine yarışmacı öğrencinin; adı, soyadı, yaşı, okulu, sınıfı ve ev adresleri, İli – Coğrafi bölge bilgisi, telefon numaraları ve elektronik posta adresi ile resim öğretmeninin adı-soyadı açık olarak yazılmalıdır.
6. Bireysel olarak veya okullardan gönderilen resimlerin ön ve final elemesi, konusunda uzman beş kişilik bir seçici kurul tarafından Haziran 2010’da yapılacaktır.
7. Yaşar Holding ve Yaşar Holding’e bağlı şirket çalışanlarının çocukları yarışmaya katılamazlar.
8. Yarışma sonuçları 09 Haziran 2010 tarihinden itibaren
www.pinar.com.tr web sitesinde yayınlanacaktır.

9. Ödüllendirme;
*Mayıs 2010 tarihinde noter huzurunda yapılacak sayım neticesinde yarışmaya en fazla sayıda resim gönderdiği belirlenen 10 okula; her bir okula 1’er adet verilmek suretiyle toplam 10 adet masaüstü bilgisayar hediye edilecektir.
*Tüm illerden gelen resimlerin değerlendirilmesi sonucunda Türkiye çapında her coğrafi bölgeden 3 öğrenci ve KKTC’den 1 öğrenci olmak üzere toplam 22’şer asil ve 22’şer yedek öğrenci seçilecektir. Seçilen öğrenciler, ödül olarak İstanbul’da 21-25 Haziran 2010 tarihleri arasında 5 gün boyunca Ressam Prof. Hüsamettin Koçan ve ekibi yönetiminde, profesyonel malzemelerle 5. Pınar Haftası’na katılmaya hak kazanacaktır. Bu atölye çalışmaları sonucunda çocuklara birer katılım sertifikası verilecektir.
*29. Pınar Kido Resim Yarışması Seçici Kurul’u tarafından seçilen 22 öğrenciye, Haziran 2010 tarihinde birer adet dizüstü bilgisayar hediye edilecektir.
*5. Pınar Sanat Haftasına katılan 22 öğrenciye atölye çalışmasının başlangıcında, profesyonel resim malzemelerinden oluşan bir resim çantası hediye edilecektir. Öğrenciler atölye çalışmasının bitiminde bu resim çantalarını evlerine götürme hakkına sahip olacaktır.
*Öğrencilerin, İstanbul’a bir refakatçısı ile birlikte gelmesi zorunludur. Atölye çalışmalarına sadece öğrenciler katılacaktır.
*5 gün boyunca Pınar tarafından ağırlanacak olan çocuklar ve refakatçıları, sabah saatlerinde katılacakları atölye çalışmalarının devamında, İstanbul’da düzenlenecek geziye katılma imkanına da sahip olacaktır.
*Kazanan öğrenci ve refakatçılarının ulaşım, konaklama ve yemek masrafları Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu tarafından karşılanacaktır.
*Öğrenciler, atölye çalışmalarına katılıp katılmayacaklarını en geç 14 Haziran 2010 tarihine kadar (0212) 270 52 32 numaralı telefondan Global Tanıtım Halkla İlişkiler – Pınar Kido İlköğretim Öğrencileri Arası Resim Yarışması sekreteryasına bildirmelidir.
*14 Haziran 2010 tarihine kadar katılıma dair herhangi bir bildirim yapılmazsa, o öğrencinin yerine yedek listeden başka bir öğrenci 5. Pınar Sanat Haftası’na katılmaya ve resim çantası hediyelerini almaya hak kazanacaktır.
* 29. Pınar Kido Resim Yarışması Seçici Kurulu tarafından seçilen 22 eser sahibi öğrenciye birer adet olmak üzere toplam 22 adet dizüstü bilgisayar hediye edilecektir. Dizüstü bilgisayar ödülü, kazanan öğrencilere, 21 – 25 Haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan 5. Pınar Sanat Haftası organizasyonu esnasında takdim edilecektir. Sağlık sorunu dışında 5. Pınar Sanat Haftasına katılamayan öğrenci, dizüstü bilgisayar ödülü kazanma hakkından feragat etmiş olduğunu kabul eder. Bu durum yedek listeden seçilerek 5. Pınar Sanat Haftasına organizasyonuna katılan başka bir öğrenci, dizüstü bilgisayar ödülünü almaya hak kazanır. Sağlık sorunu sebebiyle 5. Pınar Sanat Haftası organizasyonuna katılamayan öğrenciye, sağlık sorunu ile ilgili raporu 9 – 14 Haziran tarihleri arasında resim yarışması sekreteryasına ibraz etmesi halinde dizüstü bilgisayar ödülü 2010 Haziran ayı içinde takdim edilecektir.

10. Yarışmaya katılan resimler iade edilmez. Yarışmaya katılan tüm öğrenciler, resimlerle ilgili tüm haklarını Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubuna devir etmiş olmayı kabul eder. Jüri tarafından seçilen öğrencilerin resimleri Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu tarafından ürün ambalajları üzerinde görsel malzeme, duvar takvimi, kartpostal ve iletişim malzemesi olarak değerlendirilebilecek ve şirketle ilgili yayınlarda kullanılabilecektir. Gerektiğinde bu resimler, geliri çocuklara yardım amaçlı bir sivil toplum kuruluşuna bağışlanmak üzere açık arttırma yapılarak satılabilir.
11. Ödül kazanan resimler Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu tarafından sergileme amaçlı kullanılabilir.
12. Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu, hediye edeceği masaüstü ve dizüstü bilgisayarların marka ve modelini belirleme/değiştirme hakkını saklı tutar.
13. Resimler, en geç 30 Nisan 2010 tarihine kadar “Yaşar Holding Gıda ve İçecek Grubu (Pınar), PK 904 – 35060 İzmir” veya “Pınar Süt Mamülleri San. A.Ş., Kemalpaşa Asfaltı No.1 35060 Pınarbaşı – İzmir” adresine gönderilmelidir.
14. Yarışmaya katılan öğrencilerimize sertifika gönderilmesi amacıyla, resimlerle beraber Okul müdüriyeti veya resim öğretmeni tarafından katılımcı öğrenci listesi ve toplam resim sayısının da ayrı bir belgeyle gönderilmesi gerekmektedir.
15. Detaylı bilgi için
www.pinar.com.tr internet adresine veya 444 76 27 no’lu Pınar İletişim Merkezine başvurunuz. 29. Pınar Kido Resim Yarışması baskılı malzemelerin dağıtımı yurtiçi kargo tarafından yapılmaktadır.

Kaynak: www.pinar.com.tr

 

Bu yazıyı paylaş:
  • Digg
  • del.icio.us
  • Facebook
  • Mixx
  • Google
  • Live
  • TwitThis
Bu Yazıyı Yazdır Bu Yazıyı Yazdır

Yorum Yapın

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.

Powered by WordPress zel Eitim Merkezi
Kaynak gösterilmeden yazılarımızın bir bölümü
yada tamamı alınamaz. www.ustunyetenekli.com
Tüm Hakları Saklıdır.